„Šateikiai – nuo legendos iki šiandienos“

„Šateikiai – nuo legendos iki šiandienos“

* Meninis Šateikių istorijos pristatymas. Vadovė Saulena Šimkevičienė.

Legendą apie Šateikių atsiradimą pasakos ir dainas dainuos mažieji šateikiškiai.

* Šateikių kaimo istorinė atmintis. Istorikas Imantas Tamošauskas pristatys savo surinktą medžiagą apie partizanus ir savanorius, sudarytų lankytinų vietų Šateikiuose sąrašą.

* Žemaičių gyvenimo būdo, darbo įrankių, buities kaita kelionėje po Šateikius. Istorijos mokytoja Raimonda Vainušienė. Šateikių pagrindinės mokyklos muziejaus kūrimo, eksponatų rinkimo istorija.

* Žymiausi Šateikių žmonės. Margarita Gedvilienė. Apie čia gimusius, atsikėlusius ir savo gyvenimą susiejusius, Šateikius garsinusius gyventojus.

Meninė programa „IŠGĖRDAU, IŠMUOKAU, KERAVUOJAU, PĀRDOUDU“, sudaryta iš kadaitiškės Aleksandros Mikutienės močiutės Petronėlės Ruginienės dainų „archyvo“.

Galėsite paragauti žemaitiškų ir būtent to krašto valgių.

 

Maloniai kviečiame.

  • 2018-05-12  nuo 12:00
2018-05-12 12:00 2018-05-12 12:00 Europe/Vilnius „Šateikiai – nuo legendos iki šiandienos“ * Meninis Šateikių istorijos pristatymas. Vadovė Saulena Šimkevičienė. Legendą apie Šateikių atsiradimą pasakos ir dainas dainuos mažieji šateikiškiai. * Šateikių kaimo istorinė atmintis. Istorikas Imantas Tamošauskas pristatys savo surinktą medžiagą apie partizanus ir savanorius,... --- //www.visitplunge.lt/renginys/sateikiai-nuo-legendos-iki-siandienos/date-20180512/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 1, Plungė, Plungė, Plungėje