„Profesorė Raminta Lampsatytė pristato“

„Profesorė Raminta Lampsatytė pristato“

Raminta Lampsatytė gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, ten studijavo fortepijoną bei vokiečių literatūrą, vėliau mokslus tęsė Zalcbugo Mozarteum universitete bei Berlyne, kur įgijo muzikologijos daktaro laipsnį. Hamburgo Aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesorė, žinoma pianistė, mokslininkė bei pedagogė, rengianti meistriškumo kursus ne tik visoje Europoje, bet ir Šiaurės bei Pietų Amerikoje, Azijoje. Lietuvos kompozitorių sąjungos garbės narė.

R. Lampsatytė yra išleidusi knygas apie lietuvių moderniąją muziką, kompozitorius B. Kutavičių ir O. Balakauską. Neseniai pasirodė jos monografija apie dainininkę Marijoną Rakauskaitę.

Aukštos erudicijos pianistė-muzikologė pastaraisiais metais itin bendrauja su tėvyne ir kiekvienas jos atvykimas į Lietuvą yra susijęs su įvairiais projektais, apjungiančiais mūsų bei užsienio šalių atlikėjus. Taip pat profesorė veda dainininkų meistriškumo kursus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jos darbo vaisiai – reikšmingi mūsų jaunųjų vokalistų laimėjimai tarptautiniuose konkursuose.

Prof. Raminta Lampsatytė savo dėmesį skiria ir patiems mažiausiems Lietuvos muzikantams – kasmet Biržų meno mokyklos rengiamuose „Palmyros“ konkursuose ji savo lėšomis premijuoja geriausius fortepijono ir dailės skyrių mokinius.

  • 2018-05-05  nuo 13:00
2018-05-05 13:00 2018-05-05 13:00 Europe/Vilnius „Profesorė Raminta Lampsatytė pristato“ Raminta Lampsatytė gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, ten studijavo fortepijoną bei vokiečių literatūrą, vėliau mokslus tęsė Zalcbugo Mozarteum universitete bei Berlyne, kur įgijo muzikologijos daktaro laipsnį. Hamburgo Aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesorė, žinoma pianistė, mokslininkė bei pedagogė, rengianti... --- //www.visitplunge.lt/renginys/profesore-raminta-lampsatyte-pristato/date-20180505/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 1, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 5.00