„Mūsų šeimos duona“

„Mūsų šeimos duona“

„Bendruomeniniai šeimos namai kviečia rajono šeimas susipažinti su tuo, kas per šimtmetį mūsų šalyje nepakito. Tai duona mūsų kasdieninė..
Pasitikdami svarbų Valstybei įvykį, kviečiame atvykti į Oginskių rūmų dvaro virtuvę, kur geriausios rajono duonos kepėjos atskleis savo kepamos duonos subtilybes ir receptūrą.
Vaikai turės progos patys mėginti minkyti ir išsikepti savo duoniuką.
Klausysimės garbių viešnių pasakojimų apie duonos kelią ir kepimo tradicijas, Žemaitijoje, bei rinksime šauniausias kepėjas.
Renginys nemokamas. Jis vykdomas pagal projekto „Kompleksinių paslaugų teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“ numatytas veiklas.


BŪTINA IŠANSKTINĖ REGISTRACIJA EL.P. edukacijakitaip@gmail.com

  • Sausio 20 d.  nuo 11:00
2018-01-20 11:00 2018-01-20 11:00 Europe/Vilnius „Mūsų šeimos duona“ „Bendruomeniniai šeimos namai kviečia rajono šeimas susipažinti su tuo, kas per šimtmetį mūsų šalyje nepakito. Tai duona mūsų kasdieninė.. Pasitikdami svarbų Valstybei įvykį, kviečiame atvykti į Oginskių rūmų dvaro virtuvę, kur geriausios rajono duonos kepėjos atskleis savo kepamos duonos subtilybes ir... --- //www.visitplunge.lt/renginys/musu-seimos-duona/date-20180120/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 1, Plungė, Plungė, Plungėje