Lietuviškos muzikos pavasario koncertas

Lietuviškos muzikos pavasario koncertas

Kviečiame pavasariu džiaugtis M.Oginskio rūmuose, klausantis nuostabios klasikinės muzikos.
Į koncertą LIETUVIŠKOS MUZIKOS PAVASARIS kviečia operos solistas, klasikinės muzikos puoselėtojas Tomas Vilaniškis (bosas). Jo repertuaro pagrindą sudaro operų arijos, o koncertinė veikla plačiai paplitusi ne tik Lietuvoje, bet ir siekia Vokietijos, Italijos šalis.
Koncerto koncertmeisterė - pedagogė Aurelija Kržanavičienė, kurią su Tomu sieją ilgametis kūrybinis bendradarbiavimas.
Koncerte skambės lietuvių kompozitorių sukurtos ar aranžuotos liaudies dainos bei žinomi lietuviškos populiariosios klasikos kūriniai, tokie kaip Raudonikio «Meilės elegija», «Kur balti keliai», «Kur bakūžė samanota», «Kapitonas», arijos iš miuziklų ir operečių, «Bonio dainelė», «Smuikininkas ant stogo» ir kt.
 

  • Kovo 25 d.  15:00 - 16:30
2023-03-25 15:00 2023-03-25 16:30 Europe/Vilnius Lietuviškos muzikos pavasario koncertas Kviečiame pavasariu džiaugtis M.Oginskio rūmuose, klausantis nuostabios klasikinės muzikos. Į koncertą LIETUVIŠKOS MUZIKOS PAVASARIS kviečia operos solistas, klasikinės muzikos puoselėtojas Tomas Vilaniškis (bosas). Jo repertuaro pagrindą sudaro operų arijos, o koncertinė veikla plačiai paplitusi ne tik Lietuvoje, bet ir siekia Vokietijos,... --- //www.visitplunge.lt/renginys/lietuviskos-muzikos-pavasario-koncertas/date-20230325/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 3A, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 10.00 - 12.00
  • Plačiau