"Kultas"

"Kultas"

Į naujas aukštumas humoro žanrą pastaraisiais metais pakylėjusį aktorių ir TV laidų vedėją, plungiškį Mantą Stonkų jau būtų ne per drąsu vadinti kultiniu talentu. Visgi publika matė dar ne visas jo spalvas ir atspalvius. Muzikinis šou „Kultas" išlaisvins tokį M. Stonkų, kurio humoro laipsnis pasieks beprotybės ribas bei užribius, ties kuriais balansuos ir specialiai šiam projektui suburta bene geriausių šalies instrumentalistų grupė.
Esminius būties klausimus keliančio M.Stonkaus monologas naujajame šou nešykštės aštrių humoro kirčių ir persipins su šarmingais muzikiniais intarpais. Grupė ir kūriniai, žinoma, irgi bus kūl (kultiniai).
Muzikinės humoro šou dalies kompozitorius, pianistas Vytis Smolskas – ir pats darbuosis prie klavišinių, mušamuosius ant scenos „kontroliuos" vienas kiečiausių būgnininkų Lietuvoje Vytis Vainilaitis, draugiją šiems virtuozams palaikys kiti ne mažiau talentingi kolegos: .....
„Kultas" – tai muzikantų užnugarį pasitelkusio aktoriaus akistata su savimi pačiu bei išoriniu pasauliu, kviečianti ir žiūrovus atlikti ironišką savo gyvenimo reviziją. Sakote, esate šiuolaikiškas žmogus, spintoje neslepiate vudu lėlės, žavitės ateizmu ir neišpažįstate jokių kultų?.. O kaip televizijos, Facebook ir internetinių portalų kultas? Kaip antipolitinis kultas? O supermamų kultas? Arba alaus ir futbolo mėgėjų kultas penktadieniais?..
Geriau nesiginčykite su M. Stonkumi ar savimi ir tiesiog pripažinkite, jog kasdien išpažįstate, garbinate ir šventai tikite daugybe dalykų – pradedant klimato atšilimu ir baigiant veganizmu ar naujausiomis madomis. Kultų kultivavimas tiesiog yra neišvengiamybė!
Drąsūs eksperimetai scenoje, tikėtina, sulaužys visas išankstines nuostatas ar lūkesčius, nes nuspėti šou vingių – tiesiog neįmanoma. „Kultas" taps paranormalaus humoro „G" tašku, kuriame susitiks teatras ir televizija, koncertas ir parodija, kasdienės buities atspindžiai ir kiekvieno iš mūsų fantazijos, „feisbukinė" realybė ir vaizdeliai be „fotošopo".
M. Stonkus scenoje iš viso įkūnys net dešimt skirtingų ir gerai atpažįstamu personažų, kurie ieškos visiems mums svarbių atsakymų. Pusantros valandos – per tiek laiko „Kultas" atsakingai ir negailestingai iškuls juoko centrus smegenyse!
Grupės nariai: klavišiniai - Vytis Smolskas, būgnai - Vytis Vainilaitis, gitara - Pranas Kentra.

  • 2017-01-23  nuo 18:00
2017-01-23 18:00 2017-01-23 18:00 Europe/Vilnius "Kultas" Į naujas aukštumas humoro žanrą pastaraisiais metais pakylėjusį aktorių ir TV laidų vedėją, plungiškį Mantą Stonkų jau būtų ne per drąsu vadinti kultiniu talentu. Visgi publika matė dar ne visas jo spalvas ir atspalvius. Muzikinis šou „Kultas" išlaisvins tokį M. Stonkų, kurio humoro laipsnis pasieks... --- //www.visitplunge.lt/renginys/kultas/date-20170123/ Plungės kultūros centras, Plungėje