II Nacionalinis Petro Vyšniausko vardo saksofonininkų konkursas

II Nacionalinis Petro Vyšniausko vardo saksofonininkų konkursas

Programoje:
11 val. - Šalies talentingiausių vaikų ir jaunimo saksofonininkų solistų ir ansamblių koncertinės programos.
14 val. - Suaugusiųjų, profesionalų šalies saksofonininkų solistų ir ansamblių koncertinės programos.
16 val. - Saksofono muzikos ir scenos meno kūrybinė laboratorija su saksofonininke. Londono Karališkojo koledžo meno diplomante Rusne Mikiškaite ir aktoriumi, režisieriumi, profesoriumi Valentinu Masalskiu (tik festivalio dalyviams).
17.30 val. - Saksofono muzikos virtuozo PETRO VYŠNIAUSKO, saksofonininkės, Londono Karališkojo koledžo meno diplomantės RUSNĖS MIKIŠKAITĖS koncertas su Plungės kultūros centro SIMFONINIU ORKESTRU, vadovaujamu Ievos ir Pauliaus Lygnugarių.

  • 2017-11-25
2017-11-25 2017-11-25 Europe/Vilnius II Nacionalinis Petro Vyšniausko vardo saksofonininkų konkursas Programoje: 11 val. - Šalies talentingiausių vaikų ir jaunimo saksofonininkų solistų ir ansamblių koncertinės programos. 14 val. - Suaugusiųjų, profesionalų šalies saksofonininkų solistų ir ansamblių koncertinės programos. 16 val. - Saksofono muzikos ir scenos meno kūrybinė laboratorija su saksofonininke. Londono... --- //www.visitplunge.lt/renginys/ii-nacionalinis-petro-vysniausko-vardo-saksofonininku-konkursas/date-20171125/ Plungės kultūros centras, Plungėje
  • Nemokamas