Fortepijono fiesta

Fortepijono fiesta

FORTEPIJONO FIESTA

Fortepijono talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Plungei

 

Pirmąkart rengiama pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ į pajūrį ir Žemaitiją pakvietė 20 talentingų ir ambicijų nestokojančių pianistų iš viso pasaulio.

Pianisto Gintaro Januševičiaus vadovaujamas renginys sudomino klasikinės fortepijono muzikos atlikėjus iš Kanados, Meksikos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rumunijos, Moldovos, Čekijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Tarp atranką įveikusių pianistų – net keturios Londono Karališkosios muzikos akademijos, kurioje G. Januševičius šįmet debiutavo kaip kviestinis profesorius, auklėtinės.

Egzotiškiausi „Klaipėda Piano Masters“ dalyviai – Meksikai atstovaujantis Danielis Torresas bei dvigubą Kanados ir Čekijos pilietybę turinti Karolina Kubalkova.

Programoje skambės L. van Beethoveno, F. Šopeno, F. Liszto, S.

Rachmaninovo ir kitų kompozitorių kūriniai.

 

Maloniai kviečiame į koncertą FORTEPIJONO FIESTA Žemaičių dailės muziejuje (Parko g. 1, Plungė) liepos 26 dieną, trečiadienį, 17 valandą.

Bilieto kaina 3 eurai.

  • 2017-07-26  nuo 17:00
2017-07-26 17:00 2017-07-26 17:00 Europe/Vilnius Fortepijono fiesta FORTEPIJONO FIESTA Fortepijono talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Plungei   Pirmąkart rengiama pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ į pajūrį ir Žemaitiją pakvietė 20 talentingų ir ambicijų nestokojančių pianistų iš viso pasaulio. Pianisto... --- //www.visitplunge.lt/renginys/fortepijono-fiesta/date-20170726/ Žemaičių dailės muziejus, Parko g. 1, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Kaina: 3.00