Beigelių popietė

Beigelių popietė

Nemokamas žydų muzikos paveldo vakaras, kuriame „Fajerlech“ muzikantai - smuikininkas Borisas Kirzneris ir dainininkė Marija Duškina - atliks žydiškus kūrinius bei plačiau papasakos apie žydų muzikos ypatybes. 

Renginio metu bus galima iš arčiau susipažinti su žydų kultūros tradicinės virtuvės užkandžiais, kuriais vaišins „Beigelių krautuvėlė“.

„Fajerlech“ – tai Vilniaus kultūros centro žydų dainų ir šokių ansamblis, įkurtas 1971 m. Jakovo Magido. 
Šiuo metu folkloriniam ansambliui vadovauja Larisa Vyšniauskienė. Kolektyvo nariai – ne tik žydai, bet ir lietuviai, rusai, lenkai, ukrainiečiai. Tai bene vienintelis ansamblis Europoje, populiarinantis nykstančią jidiš kultūrą muzika, dainomis, šokiais bei organizuojantis pagrindines tradicines šventes.

  • 2018-04-27  nuo 16:15
2018-04-27 16:15 2018-04-27 16:15 Europe/Vilnius Beigelių popietė Nemokamas žydų muzikos paveldo vakaras, kuriame „Fajerlech“ muzikantai - smuikininkas Borisas Kirzneris ir dainininkė Marija Duškina - atliks žydiškus kūrinius bei plačiau papasakos apie žydų muzikos ypatybes.  Renginio metu bus galima iš arčiau susipažinti su žydų kultūros tradicinės virtuvės... --- //www.visitplunge.lt/renginys/beigeliu-popiete-1/date-20180427/ Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7, Plungė, Plungė, Plungėje
  • Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
  • Parko g. 7, Plungė
  • Žemėlapis